Społeczne Towarzystwo Oświatowe

601 615 417

poradnia@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

Wakacje

Poradnia nieczynna

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna “Dziatwa”

601 615 417

poradnia@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

8:00 - 18:00

Pon - pt

Anna Strubińska

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Pedagogicznym „Wspomagacie dzieci z problemami rozwojowymi”, Integracji Sensorycznej w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie oraz studiów podyplomowych zarządzania oświatą na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka studiów podyplomowych Liderów Oświaty w Collegium Civitas w Warszawie. Ukończyła liczne kursy, warsztaty i szkolenia z zakresu zarządzania.

Od 1991r. pracuje w szkołach podstawowych jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny oraz terapeuta słuchowy Tomatis ®.

Jako nauczyciel i terapeuta zajmowała się przede wszystkim wspieraniem dzieci z problemami rozwojowymi, uczyła studentów w czasie praktyk nauczycielskich budowania relacji z dziećmi i rodzicami, a także merytorycznych podstaw pracy z grupą uczniów.

Od 1997r. związana ze Społeczną Szkołą Podstawową nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy  STO w Warszawie; od 2007 jako wicedyrektor, dyrektor szkoły, a od 2014 jako dyrektor szkoły i Niepublicznej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej „Dziatwa”.

Pasjonatka pozytywnej dyscypliny – pozytywnej komunikacji, nastawionej na współpracę, wzajemny szacunek i zaufanie.

Wystarczy, że zmienimy siebie, a będziemy mogli zmienić cale nasze życie i nastawienie ludzi, którzy nas otaczają.

Rudolf Dreikurs