Społeczne Towarzystwo Oświatowe

601 615 417

poradnia@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

Wakacje

Poradnia nieczynna

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna “Dziatwa”

601 615 417

poradnia@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

8:00 - 18:00

Pon - pt

Agata Jacaszek

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Obecnie pracuję jako wychowawca – tutor oraz koordynator pracy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Dziatwa”. Mam uprawnienia do zarządzania oświatą, prowadzenia zajęć z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, socjoterapii, edukacji wczesnoszkolnej z reedukacją. Ostatnio zdobyłam kwalifikacje do prowadzenia zajęć z zakresu terapii ręki, Treningu Umiejętności Społecznych oraz Biofeedbecku.

Moja praca jest dla mnie pasją i z przyjemnością przychodzę do pracy, od dzieci uczę się kreatywności, zaangażowania, umiejętności rozwiązywania problemów. W swojej pracy cenię możliwość kroczenia za uczniem, a nie wykonywania wszystkiego za niego. Obok edukacji programowej, potrafię nauczyć swojego podopiecznego funkcjonowania w grupie. Zajęcia za pomącą EEG Biofeedbeck są dla mnie nowym wyzwaniem i z ogromną ciekawością obserwuję uczniów, którym koncentracja na zajęciach przychodzi coraz to mniejszym trudem.

Praca jako koordynator Poradni „Dziatwa” daje mi możliwość w realizowaniu swoich ambicji tworzenia czegoś dla dzieciaków, pomocy im w codziennych zmaganiach w nauce i rozwijania pasji oraz zainteresowań.  

W kwietniu 2014 otrzymałam nagrodę za pracę pedagogiczną na międzynarodowej konferencji „Pierwsze kroki w naukę” w Brańsku.  

Moim ulubionym zajęciem jest pomoc drugiemu człowiekowi, co roku wyjeżdżam jako wolontariusz z dziećmi z Olsztyna w góry. Organizuję „Akcję Puławy ”- świąteczną pomoc dla dzieciaków z Ośrodka Szklono – Wychowawczego w Puławach prowadzonego przez Siostry Benedyktynki Misjonarki.  

Jestem otwarta na świat, szanuje drugiego człowieka. Kocham podróżować. 

Wywiad z Panią Agatą przeprowadzony przez Telewizję Polską.